Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

Bollard

Bollard deyince çoğu insanın aklına neredeyse hiçbir şey gelmez. Bollard'ın kelime anlamı direktir ama aydınlatma ürünlerinde kısa direkli aydınlatma olarak geçer. Küçük bir direğin üst kenarına yerleştirilirler. Günümüzde çok fazla bollard aplik armatürleri bulunuyor. Bollard apliklerin en çok tercih edildiği yerler otoparklar veya site girişleridir. Aydınlatma konusunda büyük katkı sağlamalarının yanı sıra çevreye de şık bir görünüm kazandırıyorlar. Sitemizi ziyaret ederek bollard fiyatları ve bollard çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bollard Aplikler Nerelerde Kullanılırlar?

Bollardlar geniş alanlarda tercih edildiği gibi özel alanlarda da tercih edilirler. Örneğin bollardlar çalışma masalarında kullanılabilirler. Dağınık bir çalışma masasına bile estetik görünüm kazandırabilirler fakat fiyatının birazcık pahalı olduğunu söylemekte fayda var.

Aydınlatma Armatürleri Nedir?

Bollard bir aydınlatma armatürüdür ama aydınlatma armatürü ne anlama geliyor? Aydınlatma armatürleri yüksek ışık yayma ve estetik özelliği sayesinde mekanlara ayrı bir ambiyans katarlar. Yapıları bakımından birçok lamba ve gövdeden oluşmaktadırlar. Tavana ya da herhangi bir yere monte edilerek bahçe,sokak gibi yerlerde karşımıza çıkabilirler.

Bu kategoride ürün bulunamadı.