Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Lambader

Lambaderler salonunuzun veya odanızın dekorasyonuna önemli ölçüde katkı sağlarlar. Doğru yere yerleştirilmiş bir lambader bulunduğu yerin ambiyansını değiştirebilir ve insanlarda çarpıcı bir etki yaratabilir. Eğer bir lambaderi koltuğun yanına yerleştirmekte tereddüt ediyorsanız etmeyin çünkü ışığı direkt olarak aşağıya indirmediği için koltukta oturan insanların gözünü yormayan bir yapıya sahiptir. Sitemizi ziyaret ederek lambader çeşitleri ve lambader fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lambaderler Nerelerde Kullanılırlar?

Lambaderlerin en çok tercih edildiği yerler salonla oturma odalarıdır çünkü lambaderler loş bir ampule sahip olduklar için sıcak ve samimi bir ortam yaratırlar ve aile bireylerinizle sohbet edebileceğiniz hoş bir ortam oluşturmaya yardımcı olurlar.  Lambaderler hafif aydınlatma sunduğu için yatak odalarında da çokça tercih edilmektedir çünkü çoğu insan sabah zinde uyanmak için hafif bir aydınlatmaya ihtiyaç duyar. Ayrıca okuma lambaderleri sayesinde huzurlu bir şekilde kitap okuyabilirsiniz. Eğer lambaderler doğru yere yerleştirilirse sadece odanızın dekarosyununa estetik katmaz ayrıca kendi tarzınızı göstermenize de yardımcı olur.

MPM

rating

Holz Dekoratif Ayaklı Ahşap 3 Kademeli Led Lambader

3.200,00TL

Ex Tax: 3.200,00TL

Özel Tasarım Dekoratif Ahşap LED Lambader20W Osram Led HOLZ AHŞAP LED LAMBADER1.Sınıf AhşapOSRAM LED20W/~1990 Lümen 4000K Gün Işığı3 Kademe Ayarl..

MPM

rating

Holz Dekoratif Ayaklı Ahşap 3 Kademeli Led Lambader USB Şarj Modullü

4.000,00TL

Ex Tax: 4.000,00TL

Özel Tasarım Dekoratif Ahşap LED Lambader 20W Osram Led ~ 5V Çift USB Şarj ÜnitesiHOLZ AHŞAP LED LAMBADER1.Sınıf AhşapOSRAM LED20W/~1990 Lümen 4000K G..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)